Hoe doorbreek je de cirkel van huiselijk geweld? René Haring vertelt vanuit zijn eigen ervaringen als voormalig pleger over het belang van een goede plegersaanpak.

Hij laat zien waarom niet alleen aandacht voor slachtoffers, maar ook begeleiding van plegers noodzakelijk is om geweld duurzaam te stoppen. Daarbij vertelt hij over de kracht van supportgroepen, waarin deelnemers ervaringen delen, elkaar ondersteunen en leren verantwoordelijkheid te nemen voor hun gedrag. Ook gaat hij in op zijn samenwerking met hulpverleners, instanties en beleidsmakers om de aanpak van huiselijk geweld te verbeteren.

Over René Haring

René Haring is oprichter van Agressie, en daarna? en zet zich in voor het doorbreken van huiselijk geweld. Vanuit zijn eigen ervaringen als voormalig pleger helpt hij anderen verantwoordelijkheid te nemen en gedrag te veranderen. Als ervaringsdeskundige geeft hij lezingen, begeleidt hij supportgroepen en adviseert hij professionals. Zijn missie: huiselijk geweld bespreekbaar maken en laten zien dat verandering mogelijk is.
Meer informatie: https://www.agressieendaarna.nl/

Tickets

Onderstaand nummer bevat de tickets voor dit evenement in je winkelwagen. Klik op "Koop Tickets" om bestaande deelnemersinformatie aan te passen en de hoeveelheid tickets aan te passen.
Lezing Huiselijk Geweld: van agressie naar verandering
01 dec 2026 | 19:30 - 21:00 uur | Etty Hillesum Centrum Deventer
€ 0,00
59 beschikbaar
© 2026 Etty Hillesum Centrum | Algemene voorwaarden | Disclaimer | Privacy verklaring | KVKnr: 41245266 | NL 07 INGB 0006 6761 13 | Grafisch ontwerp VRMGVR | Technische realisatie Sieronline B.V.